Et İşleme Tesisi

Et İşleme Tesisi

Et İşleme Tesisi Kurulum ve Geliştirme Çözümlerimizle uzun yıllardır sektörümüzde yer alan değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve fiziksel gereklilikleri gözönünde bulundurarak, mevzuata eksiksiz uyum eşliğinde kurmakta olduğumuz Et İşleme Tesisi ve Sistemlerimizi, gelişmiş ülke standartlarında, anahtar teslim çalışma prensibi ile teslim ediyoruz. 

Et İşleme Tesisi kurulumunda, islami usulleri eksiksiz olarak gözetirken, tüm teknik detayları da bu hassasiyetlerimiz doğrultusunda tammalıyoruz. Kuracağımız Mezbaha ve/veya Et İşleme Tesisi için dairesel kesim hücresi ve/veya klasik kesim hücresi,  el değmeden otomatik olarak transfer sağlayan ekipmanlar, mobil platformlar, pnömatik veya konveyörlü kanama ve işleme hatları, deri yüzme makinaları, parçalama ekipmanları, yan ürünler (atıklar) için pnömatik pompalı ekipmanı, ön soğutma odası konveyörleri ve soğuk oda ikiz ray hatları ile makina / ekipman yerleşimine uygun olarak donatıyoruz. Kurduğumuz Et İşleme Tesisi, kontrol panelleri ve bilgisayar donanımları ile senkronize izleme imkanı sağlamaktadır.

Et İşleme Tesisi alanında eksiksiz çözümlerimiz, sürekli geliştirdiğimiz teknolojimiz, yatırımlarımız ve üstün kalite kontrol prensiplerimizle hizmetinizdeyiz.

  • Et İşleme Tesisi Projelendirmesi
  • Et İşleme Tesisi Ekipmanları
  • Et İşleme Tesisi Kurulum ve İşletme Danışmanlığı

... alanında, danışmanlık ve uygulamalı hizmetler sunuyoruz.

Et İşleme Tesisi, EkipmanlarEt İşleme Tesisi Kurulumu

Modeks Modüler | Et İşleme Tesisi

Müşteri Danışma Hattı
0212 857 80 59

Web Tasarım 
Enpama Reklam Ajansı